عنوان(بررسي ماشين تراشکاري و سه هندسه جديد آن)

بررسي ماشين تراشکاري و سه هندسه جديد آن|30012363|flh1443948|بررسي ماشين تراشکاري و سه هندسه جديد آن
هم اکنون فایل با مشخصه ی بررسي ماشين تراشکاري و سه هندسه جديد آن وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

ماشين تراشکاري

يک نمونه ماشين تراشکاريماشين تراشکاري ابزاري است که براي تراش‫ دقيق قطقات نسبتاً سخت به کار مي‌رود. اگرچه اين دستگاه ابتدا براي تراش فلزات طراحي شد اما براي برش پلاستيک و ديگر مواد نيز از آن استفاده مي‌شود. اساس کار اين دستگاه بدين گونه است که قطعه در گيره‌اي دوار قرار گرفته و ابزار برش مي‌تواند به صورت خطي حرکت کند. با تماس قطعه در حال چرخش با ابزار از قطعه بار برداشته مي‌شود و با حرکت افقي و عمودي ابزار مي‌توان عمق برش و محل بار برداري را تنظيم نمود تا به شکل دلخواه رسيد.

مطالب دیگر:
📖« قوانين و مقررات در پرستاری📖«آشنایی با ده برنامه تحول اداری📖«مروری بر شعارها و نام‌های ۲۲ سال گذشته‌»📖1 جانشینی نوکلئوفیلی آروماتیکها📖1 شناخت نظام پيشنهادها فرايند،فلسفه،اهداف،ضرورت ، تاريخچه📖1ارزشيابي صلاحيت باليني📖1بهداشت آب📖1توسعه اقتصادي و برنامه ریزی📖1زمینه‌های عینی و شيوه‌هاي عملي براي پشتیبانی از برنامه های راهبردی دانشگاهها📖1شبکه های کامپیوتری📖1ضروریات یک طرح پژوهشی📖1ماشین دایکست سروو با قابلیت صرفه جویی در انرژی📖1مدیریت توسعه تامین کنندگان📖2ساختار اتمی و شبکه کریستالی📖72 جمله طلایی مدیریت از استیفن رابینز📖ABG آشنایی با📖ADR5📖ADVISOR معرفي نرم افزار نسخه 2002📖Agroinoculation📖Arc GIS پيشرفته و آشنایی با نرم افزار آن📖Bordetella pertussis📖CBC وABG نمونه گیری وتفسیر📖cmosالکترونیک دیجیتال منطق📖Dermatophytosis📖er to table